O nas

Zespół Kodum

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą założoną przez ludzi dla ludzi. Doświadczenie zbierane przez wiele lat w różnych miejscach pracy pozwoliło nam zobaczyć, czego zwykle w nich brakuje: powtarzalne czynności wykonywane manualnie, podczas gdy z powodzeniem mógłby je wykonywać komputer; wykorzystywanie uniwersalnych narzędzi do specjalistycznych zadań, co niepotrzebnie komplikuje pracę, oraz podobne tego typu przypadki były naszą codziennością. My postanowiliśmy zrobić to mądrzej - do it smarter. Wiemy, jak ważne jest obecnie sprawnie działające zaplecze IT, dlatego chcemy pomóc innym w poprawie użyteczności środowiska IT wspierajacego funkcjonowanie każdej działalności. Jesteśmy przekonani, że takie działania przyczynią się do zwiąkszenia wydajności pracy, a w konsekwencji minimalizacji kosztów.

Czym się zajmujemy?

Przede wszystkim programowaniem. Piszemy aplikacje, skrypty oraz makra, spełniające potrzeby naszych klientów. Praca nad każdym zamówieniem trwa do momentu, kiedy nasz klient jest w pełni usatysfakcjonowany.

Dodatkowo oferujemy doradztwo w zakresie IT, usługi odzyskiwania danych oraz serwis komputerów i laptopów. Przeprowadzamy także audyty bezpieczeństwa IT.

Nasz zespół

Mateusz Kodum

Mateusz

Programista Python oraz VBA. Specjalista z zakresu doradztwa IT oraz cyberbezpieczeństwa.

Jakub Kodum

Jakub

Programista Python oraz JavaScript. Specjalista z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz audytów IT i profesjonalny pentester.

Ola Kodum

Aleksandra

Programistka Java oraz C++. Specjalistka z zakresu doradztwa na styku świata IT oraz finansów.