Programowanie

Programowanie na zlecenie

Pisanie aplikacji

Piszemy aplikacje zarówno małe i proste, jak i te o rozbudowanej strukturze. Proces tworzenia poprzedzony jest rozmowami z klientem w celu zbadania jego potrzeb. Następnie tworzymy zarys projektu, który zazwyczaj ma postać dużych fragmentów kodu, którym towrzyszą szkice planowanego interfejsu graficznego aplikacji. Jeśli klient jest zadowolony z propozycji, realizujemy projekt, zmieniając zarys w pełnoprawną aplikację. Do każdej aplikacji dostarczamy odpowiednią dokumentację.

Skrypty

Tworzymy wszelkiego rodzaju skrypty, mające na celu ułatwić pracę naszym klientom. Używamy w tym celu głównie popularnego języka Python oraz PowerShella. Każdy skrypt jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze realizacje obejmują na przykład skrypty komunikujące ze sobą różne programy oraz bazy danych, skrypty nadpisujące bazy danymi pobieranymi w czasie rzeczywistym z API oraz wiele innych.

Automatyzacja procesów

To kompleksowa usługa dla klientów, którzy nie są pewni, czego im potrzeba, aby usprawnić działanie swojej firmy. Usługa obejmuje badanie istniejącej infrastruktury klienta w celu znalezienia czynności, które można uprościć lub zautomatyzować. Następnie ustalamy, które z nich mają zostać zautomatyzowane, a następnie dokonujemy tego za pomocą całego wachlarza narzędzi, który mamy do zaoferowania. Tworzymy programy, skrypty i aplikacje spełniające oczekiwania klienta oraz wkomponowujemy je w istniejącą strukturę w taki sposób, aby zmiana była jak najmniej odczuwalna.

Makra

Tworzymy makra dla pakietu Office (Excel, Word, Power Point, Outlook), używając do tego celu języka VBA (Visual Basic for Applications). Usługa obejmuje cały proces od momentu zbadania potrzeb klienta, przez określenie wspólnie najlepszego rozwiązania, aż do umieszczenia i skonfigurowania wszystkich niezbędnych plików w systemie. Nasze dotychczasowe realizacje obejmują m.in. makra umieszczające gotowe dokumenty w odpowiednich szablonach firmowych oraz makra automatycznie raportujące wyciągi z bazy danych na maila. Tworzymy także rozbudowane arkusze kalkulacyjne w Excelu, dostosowane do indywidualnych preferencji naszych klientów.

Aplikacje skrypty automatyzacja

Potrzebujesz czegoś innego? Napisz do nas, a spróbujemy Ci pomóc!

Ponieważ każdy oferowany przez nas produkt jest inny i w pełni spersonalizowany, nie posiadamy ustalonego cennika usług programistycznych. Wycena projektu dokonywana jest indywiualnie w zależności od poziomu zaawansowania oraz szacowanego czasu potrzebnego do jego wykonania.